Sargelion 2 - Křišťálová koule

Bitva trvala dlouho, ale nakonec elfové zlo vymítili. Bohužel nebylo nalezeno mnoho nožů s hvězdnými znameními. Pátrání pokračuje dál. Jeden se už objevil, ale zase zmizel mezi dobrodruhy. V poslední době se do města zatoulal tajemný muž. Nosí černý plášť a ještě nikdo mu neviděl do tváře. Nabízí peníze za drobné služby a hledá nějakého Artemidase.

V lese se usadil trpaslík u cesty a vybíral mýtné. Každému se to ale nelíbilo. Poté se pokusil okrást strážce a za tím účelem se spojil s nájemným vrahem. Toho poté ošidil a utekl. Krajem se také začal potulovat Nejlepší šermíř z kraje. Vybízel všechny na čestný souboj. Zatím neprohrál. Také se zde objevil nějaký blázen, který každého označoval za skřeta a snažil se ho zabít. Naštěstí mu to po čase někdo rozmluvil a vysvětlil. Po lese se toulal mezi jinými kouzelník. Po čase se v lese a městě objevil nájemný vrah. Snažil se najít opět trpaslíka. Má na kontě už pár mrtvol a pracuje dál. Přestože na něho byl uspořádán hon. Trpaslík na svých cestách narazil na různé lidi. Jeden kouzelník mu ukázal láhev a tvrdil že v tom je kořalka. Byla to však kyselina a trpaslík nemohl mluvit. Chtěl se pomstít kouzelníkovi. Ten ho však ochromil a utekl. Trpaslík se nakonec vyléčil, poté usadil a otevřel si obchod. V lese se potom objevil také muž v kápi a dokonce Artemidas. Bloudili po lese a snažili se potkat. Ostatní jim v tom pomáhali, neboť je čekala velká odměna. Jeden psychomág se však rozhodl, že to trochu zamotá. Artemidasovi vymazal na chvíli paměť, muži sebral kápi a oblékl si jí. Horal a rytíř si každý myslel, že jsou muž v kápi a Artemidas. Když přestala kouzla působit, tak se vše vrátilo do normálu, ale psychomág se mezitím dozvěděl, že Artemidas i ten muž mají každý jeden nůž Hvězdného znamení a chtějí se spojit. Když to řešil v hospodě, tak se to dozvěděl zloděj, který má první Hvězdný nůž a rozhodl se jednat. Zjednal si ochranku a čekal na ty dva. Ti brzy přišli a rozpoutal se boj. Artemidas byl hodně podporován kouzly, ale přesto podlehl a zemřel. Muž v kápi si vzal jeho nůž a snažil se zabít zloděje. To se mu nepovedlo a zloděj mu ještě ukradl jeden z nožů. Takže zloděj s neviditelnými botami má dva hvězdné nože a muž v kápi jeden. A teď se hledají, a chtějí je od sebe navzájem získat.

K večeru se začaly nacházet kousky křišťálové koule. Jeden kouzelník je začal shromažďovat a chtěl prý zachránit svět před zlem. Po čase se mu dostaly do ruky všechny tři části koule a on u kázal svou pravou tvář. Spojil je, provedl rituál a probudil nemrtvé.