Sargelion 3 - Půlnoční chrám

Večer přiběhl do města kněz, a mluvil o velkém netvoru, který zabil jeho společníky. Z města se vydala skupina dobrodruhů, aby zničili to zlo. Narazili však také na nekromanta, který ovládal toho netvora. Tajně s nimi šla také princezna Laicinoru. Nekromanta podřízla nějaká zlodějka a netvora zabilo pár mužů na louce za lesem.

V okolí se objevil muž s tajemnou hádankou. Jest pastýřem, hlavní živel je oheň, je opak nerozhodnosti, nemá nic společného s vodou, není na peníze ani není starostlivý. Ale kromě něho se tady ukázal kněz boha Dagrasona, který vyzíval všechny k boji. Nakonec sám zemřel. Předtím ale stihl poslat dva barbary na párek elfů. Ti podlehli léčce a byli poraženi.

Druhý den ráno vypukla ve městě zábava, neboť se soupeřilo v aréně. Lidé se bavili a sázeli peníze. jasně bojišti vládl hraničář.

Po aréně se lidé vydali do lesů, a čekali na půlnoc. O půlnoci se totiž měl v půlnočním chrámu zjevit jeden z nožů hvězdného znamení. Princezna měla jeden u sebe, ale přišla o něj. Tak chtěla získat tenhle další. Obcházela lidi a najímala pomocníky. Jeden z nich mohl být i jeden pomatenec. Ten chodil po lese a chtěl pořád bojovat. Byl trošku pomatený a nakonec ho zabil jeden barbar. Kolem šel však nekromant a udělal z pomatence zombii. Ta se nyní toulá po okolí. Lidé se pomalu začali spojovat do aliancí s princeznou a proti ní. Po čase se s ní spojil Adelante. Místní druid. Ten jí řekl, že ji zavede do půlnočního chrámu.

Večer se objevil muž, který sliboval odměnu za světlo bludičky. Ta byla dobrá a pomáhala lesu. Barbarovi však nic nevysvětlila a zemřela. Potom už se blížila půlnoc. Adelante sehnal Eleniel a s ní šel také Marcus, Brag, Roroh a Veritas. Adelante je dovedl k chrámu. Tam vstoupila Eleniel sama a po půlnoci vyšla s nožem v ruce. Strhla se bitva, neboť Veritas ji zradil a ovládl barbara. Ten zaútočil. Princeznini ochránci ho zajali a osvobodili od kouzla. Veritas byl poražen. Cestou zpátky zaútočili dva zloději. Hobitka podlehla druidovi a stala se dobrou. Unitas bojoval dlouho ale nakonec musel utéci. Princezna utekla a tím zachránila nůž. Byl ve znamení draka.