Sargelion 9 - Kdo s kým? - 13.6. 2009

Před branami města se sešlo mnoho nových dobrodruhů. Většina z nich neměla tušení kam povedou jejich příští korky, ale bylo jisté, že válce v zemi se nevyhnou. Bylo na nich aby zvolili na kterou stranu se přidají. Zda budou podporovat knížete, nebo se dají do služeb princezny. Skoro všichni se snažili býti nestrannými, nicméně brzy se začala projevovat nevraživost mezi jednotlivými skupinkami.

Druid Adelante začal pátrat po magických prstenech, a dobrodruzi, s vidinou bohaté odměny, je začali shánět. Bojovali mezi sebou a sháněli drahokamy, aby mohli jít studovat magii, která může rozhodnout o jejich dalším životě. Prsteny se našly, a přišla doba bojů o hradiště zaklínačů. Dostat se s magickým artefaktem tam a zpět se podařilo jen díky možnosti cestovat v jiných sférách.

Ve městě se otevřela aréna a bojovníci z mnoha koutů země změřili své síly v boji muže proti muži.

Znovu se objevil Kámen duší. Druid jej poslal do hradiště zaklínačů a pověřil své oddané, aby jej tam střežili. Kníže poslal bojovníky aby hradiště dobyli a Kámen vzali. To se jim však nepodařilo a Kámen duší zůstal v bezpečí.

Zůstalo několik nevyřešených záhad, nicméně doba dospělosti princezny se blíží a možná již příští setkán rozhodne, kdo se zmocní trůnu v Sendoru.