Sargelion

Sargelion 2015

11. ročník - "Rituál"

Termín: 
Cena: 0,- na místě
Začátek: 08:00 Konec: cca 20:00
Místo:  lesy v okolí Bělovse (lom, Montace ...)
Sraz v lomu v Bělovsi. Tam bude založeno "město", kde si budete moci nechat své věci, vysvětlíme ve stručnosti pravidla a začne hra.
Věk: od 18 let, od 15 do 18 s podepsaným souhlasem rodičů, mladší 15 let s podepsaným souhlasem rodičů a s doprovodem starším 18 let.

Legenda Rituál:
V okolí Arinamu se objevily svitky, popisující rituál, potřebný k vyvolání magické zbraně. Podivný cestující se rozhodl je vykupovat za vysokou cenu. Zatím nikod netuší, jestli je na straně knížete Kelsara, nebo královny Andreici.

Legenda Zúčtování - 12. ročník - jarní Sargelion:

Boj o moc se blíží ke konci. Od objevení prvního nože se děj v okolí města Arinam nezastavil a konečně je na světě všech devět nožů. Jistě není náhodou, že se všechny sešly právě zde, právě v tuto chvíli. To sám osud je svedl dohromady, aby se rozhodlo kdo nastoupí na trůn. Druid Adelante připravil rituál, který pomůže získat magickou zbraň. Který z hrdinů dokáže získat vše potřebné k rituálu a ve správný čas na správném místě jej provést? Kdo pozvedne magickou zbraň elfího krále a povede útok proti knížeti? To se rozhodne právě teď.

PRAVIDLA

Kroniky a fotogalerie minulých ročníků:
1. První nůž - KRONIKA - FOTOGALERIE 2. Křišťálová koule - KRONIKA - FOTOGALERIE 3. Půlnoční chrám - KRONIKA - FOTOGALERIE 4. Dobro a zlo - KRONIKA - FOTOGALERIE 5. Rudá míza -
KRONIKA -
FOTOGALERIE
6. Barvy noci - KRONIKA - FOTOGALERIE 7. Hrozba severu - KRONIKA - Fotogalerie není 8. Plameny sfér - KRONIKA - FOTOGALERIE 9. Kdo s kým? - KRONIKA - FOTOGALERIE 10. Hospoda u Templáře - Kronika není - FOTOGALERIE

Legenda Sargelionu:

Sargelion

V království Sendor zemřel starý král a zanechal po sobě pouze mladou dceru, která není připravená usednout na trůn. Moci se chopil kníže a snaží se z nastalé situace vytěžit co nejvíc.
Nejlépe, aby se budoucí královna na trůn nikdy nedostala. Má však velké obavy o svůj život a proto si nechá od svého osobního mága vytvořit magický štít, kterým nepronikne žádná zbraň.

Elfí král však nesouhlasí s knížetem a jeho vládou. Jeho mágům se podařilo vytvořit magickou zbraň, která projde štítem kolem knížete a dokáže ho zabít. Zatím však nebyla vhodná doba pro jeho použití. Byl tedy ukryt mimo čas a prostor, dokud královna nedospěje. K jeho ukrytí bylo použito 9 nožů hvězdného znamení, které byly rozdány mezi elfí bojovníky, aby je střežili. Sargelion

Během let však nože několikrát změnily majitele a v současné době je těžké dát je znovu dohromady.

Nicméně čas nadešel. Královna Andreica dospěla a kníže je na vrcholu své moci. Začíná velký boj o 9 nožů, po kterých pátrají elfové, stejně tak jako kníže i královna.

K městu Arinam se začínají scházet hrdinové, kteří se chtějí zapojit do tohoto boje o moc. Někteří na straně knížete, jiní na straně královny. Jejím největším zastáncem je druid Adelante, který pomáhal s ukrýváním nožů a teď je jeho posláním aby dovedl svůj úkol do konce.